WANDELROUTES

- gebruik de zoekfunctie om te categoriseren, of klik hier voor een map met provincies.
  • Provincie
  • Omgeving route
  • Type route
  • Afstand

Hoenlo's rondje

| Olst te Overijssel (9 km) aanmelden routePrint wandelroute

korte wandeling door dorp en bos

Startpunt

NS station

Bereikbaar

trein en bus

Informatie over route en reistijden? Openbaar vervoer: www.9292ov.nl of met de auto: www.routenet.nl

Horeca

In Olst zitten enkele horea bedrijven

Rolstoeltoegankelijk

Deze route is niet geschikt voor rolstoelen en kinderwagens. Is jouw ervaring anders?
Geef dit dan a.u.b aan in het tabje Voetnootjes.

Honden

Het is onbekend of honden zijn toegestaan in dit gebied.

 

  1. Vanuit ns station rechts af.
  2. Einde weg rechts af, spoor over.
  3. Deze weg blijven volgen, scherpe bocht rechts, scherpe bocht links, weg gaat Koekoeksweg heten.
  4. 2e weg rechts af (Diepenveenseweg).
  5. U passeert (rechts) landhuis Klein Hoenlo en links Kasteel Hoenlo, hier houdt u links aan (Hoenloseweg)
  6. Einde weg Rechts af. (Eikelhofweg)
  7. 1e weg rechts af. (Molenweg)
  8. Bij de "Zoogenbrink" rechtsaf boslaan in.
  9. een stukje verder rechts af, bospad in.
  10. Dit pad volgen, door een hek, u komt op Landgoed "Het Nijendal"
  11. Pad vervolgen tot boerderij.
  12. Bij boerderij linksaf.
  13. 1e pad rechts (Holtermanspad)
  14. Einde pad rechts af.
  15. Weg vervolgen tot kasteel Hoenlo.
  16. Voor kasteel Hoenlo linksaf (Diepenveenseweg)
  17. Einde weg links af. (Koekoeksweg)
  18. Weg vervolgen tot over spoor, direkt links af.
  19. u volgt deze weg terug naar station.

PS De "Zoogenbrink" is een informatiecenrum van staatsbosbeheer, u vindt hier informatie, een koffieautomaat en een toilet.  Het is niet altijd geopend. maar rusten kunt u er altijd.

Foto toevoegen:

d.m.v het formulier hieronder kunt u een gerelateerde foto toevoegen met daarbij een persoonlijke noot.

Uw naam: (max 50 tekens)

Persoonlijke noot: (max 50 tekens)

Selecteer een foto: (Alleen jpg formaat)
loading

24-08-2008
In het begin relatief veel auto's op de weg, maar dat kan ook haast niet anders op zo een korte route. Het middenstuk is erg mooi.
Na instructie 16 van de route zijn we anders gelopen: Links de "Oude Allee" op. Anders zouden we het laatste stuk hetzelfde lopen als op de heen weg, daar hadden we geen zin in. De "Oude Allee" is heel mooi en rustig en leidt uiteindelijk in Olst via de Jan Scharmhartstraat terug richting het station.
Ik heb de originele route uitgetekend met Google maps en zoals wij onderweg al dachten is de route geen 7,5 km maar 9,1 km.
Martin

Heb je deze route gelopen? Wij willen natuurlijk graag weten wat je er van vond. Deel hier je ervaringen met ons! De tekst wordt direct geplaatst.

Het voorstellen van wijzigingen in routes kan als volgt:
Kopieer en plak het te wijzigen originele fragment uit de route. Zet hieronder "Moet worden:" en plak daaronder hetzelfde fragment nogmaals en breng daar je wijzigingen in aan. Zodra iemand anders aangeeft dat de voorgestelde wijziging klopt, wordt deze in de routetekst doorgevoerd.



Links
Advertenties

Hier adverteren? Vraag naar de voorwaarden!

Adverteren bij Daisycon